Aşağı Kaydır

Hakkımızda

Safa Kitap ve Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti. 1978’den beri kırtasiye ve ofis malzemeleri alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. Bugün toplamda 350m2 çift katlı mağazasıyla Konya’da hizmet vermektedir. Safa, sektöründe oluşturduğu kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla birçok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Safa kırtasiye 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler alışveriş noktasıdır.

Kırtasiye, ofis malzemeleri ana kategorileri ile birlikte, en yeni okul ihtiyaçları, teknolojik ürünler, oyunlar, hobi ürünleri ve hediyelik eşyalar Safa kırtasiye raflarında yerini almaktadır. Safa kitap kırtasiye, kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresidir. Mağazamızda öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Safa, eğitim kurumları ve işletmelerle yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. Konya’nın seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

Konya’da 350m2 satış alanı ile hizmet vermekte olan Safa Kırtasiye, marka sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

Vİzyon

Vizyonumuz

Doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan sektöründeki tüm yenilikleri takip etmek

Misyon

Misyonumuz

İnsanımızın eğitim-öğretim ve ofis alanında tüm kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak

Satışını Yaptığımız Bazı Markalar

Daha Fazla Marka İçin Mağazamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın